Szanowni Rodzice!

Żyjemy w bardzo niebezpiecznych czasach. Takich, w których Wasze dzieci narażone są na przemoc w sieci teleinformatycznej. Nasza szkoła jako jedyna w Sandomierzu wspólne z Państwem chce zrobić wszystko, aby zabezpieczyć Wasze dzieci przed takimi zagrożeniami. W ramach projektu "Akademia Kompetencji Kluczowych" przygotowaliśmy zajęcia z BEZPIECZEŃSTWA w CYBERPRZESTRZENI. Oprócz tych zajęć odbędą się zajęcia z programowania w języku SCRATCH  oraz z robotyki - PLANETA ROBOTÓW. Te zajęcia dają możliwość przygotowania do życia w społeczeństwie informacyjnym oraz rozwijanie zainteresowań informatycznych.

To wszystko daje Wam i Waszym dzieciom bezpieczeństwo oraz możliwości rozwoju. Dlatego zachęcamy do udziału w zajęciach. W zajęciach może wziąć tylko 75% uczniów, więc liczy się data złożenia Formularza Rekrutacyjnego. Formularze rekrutacyjne należy składać w sekretariacie szkoły do dnia 11.10.2019r. (Formularze znajdują się na stronie szkoły www.sp1.sandomierz.pl)