PLAN  PRACY  SAMORZĄDU  UCZNIOWSKIEGO
Kl. I-III i IV-VIII na rok szkolny 2020/2021*

TERMIN TEMATYKA SPOSÓB
REALIZACJI
Odpowiedzialni 

IX

Uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego 2020/2021

 


-

IX

Dzień Chłopaka

 

Dyskoteka

Opiekunowie RSU

kl. I-III

X

Ogólnopolska Akcja Charytatywna "Góra Grosza"

Zbiórka

Katarzyna Drobiazg

Witold Aleksandrowicz

X

Uroczyste Ślubowanie uczniów klas pierwszych

Apel

Monika Wojtoń

Katarzyna Drobiazg 

X

Zaprzysiężenie Samorządu Uczniowskiego

Apel

Monika Kania

Marta Drobek

Monika Wojtoń

XI

Zabawa Andrzejkowa 

Dyskoteka

Opiekunowie RSU

kl. IV-VIII

XII

Mikołajki

Spotkanie z Mikołajem 

Opiekunowie RSU

kl. I-III 

XII

Boże Narodzenie - Życzenia Świąteczne

Wykonanie i wręczenie upominków pracownikom szkoły

Opiekunowie RSU

kl. I-III

I

Zabawa Karnawałowa

Dyskoteka

Opiekunowie RSU

kl. I-III i IV-VIII

II

Walentynki

Poczta walentynkowa

 

Marta Drobek

IV

Wielkanoc 

Życzenia Świąteczne

Opiekunowie RSU

kl. IV-VIII

V

Wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego 

     Wybory

Marta Drobek 

Monika Kania

VI

Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2020/2021 

           Apel

Monika Kania

Monika Wojtoń

Katarzyna Drobiazg

       

Cały rok

Redakcja gazetki szkolnej

Gazetka

Edyta Sidor-Szwajda

Cały rok

Dekoracja gabloty Samorządu Uczniowskiego

Wystrój gabloty

Marta Drobek

Cały rok

Udział pocztu sztandarowego w miejskich uroczystościach obchodów rocznic, świąt państwowych i lokalnych

Delegacja szkolna

Monika Kania

Monika Wojtoń

Marta Drobek

Witold Aleksandrowicz

 Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego kl. I-III:

  1. Kinga Krasatarzyna Skotnicka
  2. Magdalena Niewiadomska
  3. Małgorzata Pracało

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego kl. IV-VIII:

  1. Monika Wojtoń
  2. Marta Drobek
  3. Katarzyna Drobiazg
  4. Monika Kania
  5. Witold Aleksandrowicz

*Ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju plan pracy SU może ulec zmianie.

 

 RADA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO NA ROK SZKOLNY 2020/2021

Przewodniczący Szkoły: Adam Nowicki kl. 7c

V-ce przewodnicząca Szkoły: Aleksandra Kownacka kl.7d

Rzecznik Praw Ucznia: Kacper Mierzwa kl. 7a

Werble:

  1. Paweł Łączkowski kl. 8a
  2. Jan Marzec kl. 8b

Poczet Sztandarowy I:

  1. Hubert Nowak kl. 8b
  2. Weronika Kokosa kl. 8a
  3. Lena Hajduk kl. 8c

Poczet Kwiatowy I:

  1. Michał Biłyk kl. 6c
  2. Emilia Kania kl. 6b
  3. Antonina Mazur kl. 6a

Poczet Sztandarowy II:

  1. Filip Wojtoń kl. 7d
  2. Natalia Kisiel kl. 7b
  3. Aleksandra Grzesik kl. 7a

Poczet Kwiatowy II:

  1. Mateusz Andrzejak kl. 5b
  2. Maria Baska kl. 5a
  3. Joanna Koprowicz kl. 6d