Dnia 24.11.2016 odbyło się kolejne spotkanie w Bajkowej szkole, pod hasłem ?W krainie magii - wróżby i zabawy andrzejkowe?. Specjalnie na tę okoliczność w przygotowanej komnacie wróżb spotkały się przedszkolaki, które zostały wprowadzone w magiczny nastój przy udziale wróżek, które zaczarowały dzieci magicznym kluczem i wręczyły magiczne emblematy. Tego popołudnia panowała bardzo przyjemna atmosfera, a dobry humor nie opuszczał żadnego przedszkola. Przedszkolaki miały do wykonania kilka zadań, które jak wróżba mówi mają dać szczęście i spełnienie marzeń. Każdy mógł wrzucić czarodziejski grosik do magicznej kuli, wróżył z magicznej kostki, odczytywał swoją przyszłość z czarodziejskich serduszek. Niezwykłą atrakcją było niewątpliwie uczenie się magicznych zaklęć. Przedszkolaki uczestniczyły po za tym w wielu zabawach muzyczno-ruchowych i wykonywały magiczną makietę z czarodziejskimi emblematami.
Po zakończonej zabawie przedszkolaki z uśmiechem i pełne wrażeń opuściły komnatę wróżb, zabierając ze sobą wykonane własnoręcznie prace plastyczne i wszystkie przygotowane dla nich niespodzianki w tym magiczne kartoniki z wróżbami oraz ciekawe książeczki, które na tę okoliczność przygotowała i wręczyła pani dyrektor. Zabawę przygotowały i poprowadziły panie. K. Drobiazg, K. Kras, B. Nowacka, A. Turbiarz, I. Zawadzka.