PLAN PRACY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO
Kl. I-III i IV-VIII na rok szkolny 2023/2024
TERMIN | TEMATYKA | SPOSÓB REALIZACJI |
Odpowiedzialni |
IX |
Uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego 2022/2023 |
Apel |
Monika Kania |
IX |
Dzień Chłopaka
|
Dyskoteka |
Opiekunowie RSU kl. IV-VIII |
IX |
Zaprzysiężenie Samorządu Uczniowskiego |
Apel |
Monika Kania Agnieszka Bartosz |
X |
Uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych |
Apel |
Aneta Polit Katarzyna Drobiazg |
XI |
Dzień Pluszowego Misia |
Turniej |
Monika Kania Marta Drobek |
XI |
Dzień Życzliwości |
Życzenia |
Monika Kania Marta Drobek |
XI |
Zabawa Andrzejkowa |
Dyskoteka |
Opiekunowie RSU kl. IV-VIII |
XII |
Mikołajki |
Spotkanie z Mikołajem |
Opiekunowie RSU kl. I-III |
XII |
Boże Narodzenie - Życzenia Świąteczne |
Życzenia świąteczne |
Opiekunowie RSU kl. I-III |
I |
Zabawa Karnawałowa |
Dyskoteka |
Opiekunowie RSU kl. I-III i IV-VIII |
II |
Walentynki |
Poczta Walentynkowa |
Marta Drobek |
III |
I Dzień Wiosny |
Szkolny "Mam talent show" |
Monika Kania Marta Drobek Aneta Polit |
IV |
Prima Aprilis |
Lekcje "Odwrócone" |
Monika Kania Marta Drobek |
IV |
Wielkanoc |
Życzenia Świąteczne |
Opiekunowie RSU kl. IV-VIII |
V |
Wybory do Samorzadu Uczniowskiego |
Wybory |
Monika Kania Katarzyna Drobiazg |
VI | Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2022/2023 klas VIII | Apel | Marta Drobek |
VI |
Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2022/2023 klas I-VII |
Apel |
Agnieszka Bartosz |
Cały rok |
Dekoracja gabloty Samorządu Uczniowskiego |
Wystrój gabloty |
Marta Drobek Katarzyna Drobiazg |
Cały rok |
Udział pocztu sztandarowego w miejskich uroczystościach obchodów rocznic, świąt państwowych i lokalnych |
Delegacja szkolna |
Monika Kania Agnieszka Bartosz Marta Drobek Katarzyna Drobiazg Witold Aleksandrowicz Aneta Polit |
Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego kl. I-III:
- Kinga Kras
- Beata Lipiec
- Małgorzata Pracało
Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego kl. IV-VIII:
- Agnieszka Bartosz
- Marta Drobek
- Katarzyna Drobiazg
- Monika Kania
- Witold Aleksandrowicz
- Aneta Polit
RADA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO NA ROK SZKOLNY 2023/2024
Przewodnicząca Szkoły: Maria Baska kl. 8a
V-ce przewodnicząca Szkoły: Emilia Krakowiak kl. 7b
Rzecznik Praw Ucznia: Maja Feledyn kl. 7a
Werble:
- Kacper Kalinowski kl. 5a
- Szymon Kwietniowski kl. 5a
Poczet Sztandarowy I:
- Mateusz Andrzejak kl. 8b
- Wiktoria Zielonka kl. 6b
- Gabriela Skrzypczyńska kl. 8a
Poczet Kwiatowy I:
- Artur Radosz kl. 6a
- Amelia Dubiel kl. 5b
- Natalia Zuba kl. 6b
Poczet Sztandarowy II:
- Antoni Stępień kl. 7c
- Martyna Skrzypczyńska kl. 6c
- Blanka Pyć kl. 8a
Poczet Kwiatowy II:
- Paweł Stawiarz kl. 6c
- Lena Chorab kl. 5c
- Kornelia Lasota kl. 5a