8 grudnia 2016 roku w Szkole Podstawowej Nrr1 w Sandomierzu odbyły się kolejne zajęcia z cyklu ?Bajkowa Szkoła?. Tym razem do wspólnej zabawy zaprosił dzieci Mikołaj, który zaproponował przybyłym gościom zabawy ruchowe. Głównym celem turnieju była integracja, wspólna zabawa oraz promowanie zdrowego stylu życia. Przedszkolaki wesołą piosenką ?przywołały? Mikołaja, który wjechał na salę gimnastyczną ?reniferem?. Mikołaj wraz z nauczycielami prowadzącymi zajęcia zaprosił dzieci do wspólnej zabawy. Dopingował przedszkolakom w różnych ciekawych konkurencjach sportowych. Zabawy były nie dość, że dobrze zorganizowane to udane, spotkały się z dużym zaciekawieniem i entuzjazmem uczestników. Każdy mógł zaprezentować swoje umiejętności oraz spróbować zmierzyć sięz kolegami.Emocji było naprawdę wiele. Dzieci wykazały się wysoką sprawnością fizyczną. Dało się to szczególnie zauważyć, gdy w ostatecznej rozgrywce ? przeciąganiu liny, dziewczynki wraz z mamami zwyciężyły chłopców wspomaganych przez tatusiów. Zajęcia zakończyły się w przyjaznej atmosferze i duchu sportowej rywalizacji. Radości, uśmiechom i wesołym okrzykom nie było końca. Mikołaj zwycięzcom rozdał upominki, a dzieci zaprosiły go do wspólnego zdjęcia. Mamy nadzieję, że miłe spotkanie na długo zapadnie w pamięci dzieciom i ich rodzicom. Organizatorami imprezy byli nauczyciele M. Gajek, K. Skotnicka, K. Majewska, M. Sykucki, M. Drop, M. Ogrodnik i J. Żyła.