Święto zakochanych kojarzy się zwykle z wyznawaniem miłości i obdarowywaniem osoby ukochanej. A przecież jest to również cudowny dzień, kiedy można okazać komuś sympatię i radość choćby tylko uśmiechem czy miłym zachowaniem. Właśnie pod takim znakiem upłynęły tegoroczne walentynki w SP1 w Sandomierzu. Każdy uczeń mógł przekazać życzenia i wyrazy sympatii swoim kolegom i koleżankom na kartkach roznoszonych po klasach przez walentynkowych listonoszy. Poczta Walentynkowa działała pod opieką Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły przez dwa dni, aby każdy miał szansę dostarczyć swoją walentynkę.