Dnia 16 lutego 2017 roku w ramach realizacji programu adaptacyjno-integracyjnego ?Bajkowa Szkoła?, odbyło się kolejne spotkanie z dziećmi w wieku przedszkolnym pt. ?W teatrze małego widza?.
Na wstępie maluchy obejrzały przedstawienie przygotowane przez szóstoklasistów pt.: ?Tuwimowo?.
W inscenizacji dzieci mogły usłyszeć i zobaczyć znane postacie z wierszy Juliana Tuwima: ?Lokomotywa?, ?Ptasie radio?, ?Rzepka?, ?Słoń Trąbalski?, ?Pan Hilary?. Ilustrację do przedstawienia stanowiła kolorowa prezentacja na tablicy interaktywnej, postaci z wierszy.
Po przedstawieniu dzieci wzięły udział w wesołej, muzycznej zabawie w lokomotywę, oraz bawiły się w kalambury z udziałem ptaków i zwierząt.
Maluchy doskonale poradziły sobie z zadaniem, wykazując się świetnymi pomysłami. Udekorowane pierniki były słodkimi upominkami dla przedszkolaków. Zajęcia były możliwe do zrealizowania dzięki współpracy Pań: A. Kamińskiej, A. Rajkowskiej i M. Łukawskiej.