Okazuje się, że nie tylko. Szkoła Podstawowa Nr 1 im. M. Kopernika w Sandomierzu udowodniła, że można się dobrze bawić, tego dnia, również w szkole. 21 marca, bieżącego roku, był dniem naszych bohaterów i idoli. Na korytarzach zaroiło się od słynnych piosenkarzy, sportowców i celebrytów. Każdy, choć na krótką chwilę, mógł wcielić się w postać, którą lubi i podziwia. Co więcej, Samorząd Uczniowski przygotował dla uczniów naszej szkoły specjalną niespodziankę - Mini Playback Show. Chętni mogli zaprezentować, na małej scenie, piosenki swoich ulubionych wykonawców. Wszyscy dobrze się bawili przy muzyce, którą znają i słuchają na co dzień. Dodatkową atrakcją była loteria, w której każdy los był wygrany.
Za organizację imprezy odpowiedzialne były opiekunki Samorządu Uczniowskiego: M. Kania, M. Drobek, M. Wojtoń.