W ramach obchodów Dnia Służby Zdrowia uczniowie klas 1-3 przygotowali gazetkę okolicznościową pt. „Służba Zdrowia w Obiektywie” przedstawiającą pracę lekarzy i pielęgniarek w różnych częściach świata. W dniu 10 kwietnia dla uczniów klas 4-6 zorganizowany został konkurs wiedzy o zdrowiu i służbie zdrowia oraz udzielaniu pierwszej pomocy. Do udziału w nim przystąpiło osiem trzyosobowych drużyn z klas 4-6.
Drużyny wykazały się dużą wiedzą, iście lekarską znajomością tematu i umiejętnościami praktycznymi. Walka była wyrównana. Dopiero zadanie trzecie, sprawdzające wiedzę na temat udzielania pierwszej pomocy, wyłoniło zwycięską drużynę, którą okazali się najmłodsi uczestnicy finału, czyli klasa 4a. W dogrywce drugie miejsce zajęła drużyna z klasy 5a, trzecie uczniowie klasy 6b. Wszystkim uczestnikom tej rywalizacji serdecznie dziękujemy.
Ponadto uczniowie klasy 2a i 2c wykonali i wręczyli pielęgniarce szkolnej Pani A Rogulskiej dyplom - podziękowanie za jej trud i pracę wykonywaną na rzecz uczniów naszej szkoły. Podobne podziękowanie otrzymali rodzice uczniów klas 1-3 pracujący w służbie zdrowia. Nad organizacją i przebiegiem zmagań konkursowych oraz przedsięwzięciem czuwały Panie: M. Bielecka, E. Klimczak, K. Kras, M. Niewiadomska, A. Wiatrowska.