W dniu 20 listopada, w ramach Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka w naszej szkole zorganizowana została wystawa prac plastycznych uczniów klas III. Celem przedsięwzięcia było uświadomienie dzieciom, że posiadają one szereg praw, do których przestrzegania i realizacji zobowiązane są wszystkie osoby dorosłe oraz, że wiedza o przysługujących im uprawnieniach powinna być łatwo dostępna. Technika pracy była dowolna i dotyczyła praw dzieci. Uczniowie wykazali się kreatywnością i pomysłowością. Sześć najlepszych, zakwalifikowało się do konkursu miejskiego  realizowanego przez świetlicę środowiskową w ramach projektu -  „ Żyję w realu, a nie na portalu”. Z pozostałych prac jury, w skład którego weszli uczniowie Samorządu Uczniowskiego, wyróżniło osiem. Oceniana była samodzielność dziecka, estetyka wykonania pracy oraz jej zgodność z tematem. Wszyscy uczniowie zostaną nagrodzeni nagrodami rzeczowymi. Za przedsięwzięcie odpowiedzialne były P. E. Strzelińska, P. Z. Wilisowska oraz P. M. Kania.