W dniu 24 listopada w ramach obchodów Światowego Dnia Pluszowego Misia, P. Monika Kania zorganizowała zajęcia z j. angielskiego, skierowane do uczniów klasy III c i III d. Celem zajęć było wzbogacenie angielskiego słownictwa dzieci, zapoznanie z historią powstania pluszowego misia, rozwijanie umiejętności manualnych, kształtowanie u dzieci poczucia konieczności poszanowania zabawek oraz integracja dzieci poprzez aktywne uczestnictwo we wspólnej uroczystości.
Podczas zajęć dzieci miały ze sobą swoje ulubione pluszowe misie, z którymi tańczyli podczas prezentacji piosenki „ Teddy Bear, Teddy Bear, turn around”. Uczniowie mieli również okazję obejrzeć kilkuminutową bajkę pt. „Goldilocks and three bears”, w której głównymi bohaterami są misie. Na koniec spotkania, dzieci wykazały się dużą kreatywnością i pomysłowością, w przygotowywaniu Misiowych Kanapek. Po zakończeniu zajęć, dzieci ze smakiem zjadły pyszne kanapeczki przez siebie zrobione. Poprzez wspólną zabawę, mile, radośnie pożytecznie spędziliśmy czas.