W dniu 12 grudnia 2017 roku w Domu Katolickim w Sandomierzu podczas" VI Przeglądu Spektakli Profilaktycznych" odbyło się uroczyste rozdanie nagród za udział uczniów w ogólnopolskiej Kampanii " ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ" 2017 oraz konkurs miejski " PRAWA DZIECKA" zorganizowany w ramach realizowanego przez Świetlicę Środowiskową projektu " ŻYJĘ W REALU, A NIE NA PORTALU".
Opiekunkami konkursów były: pedagog szkolny Elżbieta Strzelińska oraz nauczyciel plastyki Anna Rajkowska.
Nagrody osobiście wręczał Burmistrz Miasta Sandomierz - Pan Marek Bronkowski przy asyście sandomierskich radnych oraz osób wspierających w naszej gminie działania z zakresu profilaktyki.
Trójka naszych uczniów otrzymała wyróżnienia w konkursie pt.: „Na skrzydłach przyjaźni" w Ogólnopolskiej Kampanii ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ:
1. Mikołaj Chorab kl. 7a
2. Nikola Bułdyś kl. 5a
3. Wanesa Bułdyś kl. 7b
W konkursie pt.: „Prawa Dziecka" laureatami zostali:
1. Barbara Stradomska kl. 5a - II miejsce;
2. Weronika Kokosa kl. 5a - wyróżnienie;