W dniu 12.12. 2017 r. w Domu Katolickim odbył się VI Przegląd Spektakli Profilaktycznych. Z naszej szkoły wystąpiły dwie grupy uczniów: W konkursie - grupa dzieci z klasy 3a i 3c oraz gościnnie uczniowie klasy 5b i 7b.
Młodzi artyści o nazwie „Zakręceni Roztańczeni” zaprezentowali szerokiej publiczności spektakl pt. „Zakręceni w sieci”. W wykonaniu starszej grupy obejrzeliśmy widowisko muzyczne pt.: „Marzenie mam”. Celem spektakli była promocja zdrowego stylu życia i uświadomienie o zagrożeniach płynących z niewłaściwego i nadmiernego „podróżowania po sieci” dodatkowo doskonalenie umiejętności obserwacji i świadomego odbioru.
Mottem naszym było ,, komputer to nie jest cały świat…. Czas wolny możemy spędzać również ciekawie i atrakcyjnie uczestnicząc w wielu dodatkowych zajęciach, choćby takich jak śpiew czy taniec…”
Zgromadzona widownia i jury konkursu nagrodzili występy gromkimi brawami. Pan burmistrz wręczył artystom upominki.
Młodzi artyści zaprezentowali swój występ ponownie, koleżankom i kolegom klas 1-3 naszej szkoły. Spektakle przygotowały Panie: K. Kras, M. Niewiadomska, J. Kotowska, A. Kamińska i A. Rajkowska.