Dnia 23 stycznia 2018 r. ogłoszono wyniki drugiego etapu II Wojewódzkiego Konkursu z Matematykidla uczniów szkół podstawowych. O tytuł laureata tego konkursu z naszej szkoły ubiegać się będą: Filip Walicki – kl. VII a oraz Mateusz Stępniewski – kl. VII c. Miło nam również poinformować, że do III etapu I Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego zakwalifikowali się: Filip Walicki – kl. VII a, Weronika Bielecka – kl. VII b i Mikołaj Chorab – kl.VII a; a do ostatniego etapu V Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego przeszli: Filip Walicki – kl. VII a, Weronika Bielecka – kl. VII b oraz Anna Krasoń – kl. VII b. Wszystkim wymienionym uczniom gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach.