Mimo, że za oknem zima uczniowie z naszej szkoły próbowali zaczarować pogodę świętując Pierwszy Dzień Wiosny naprawdę widowiskowo.
Mówią, że szkoła zabija talent, a okazuje się, że może być również kuźnią talentów. Przekonał się o tym każdy , kto uczestniczył w tegorocznym szkolnym show nawiązującym do popularnego programu telewizyjnego: „Mam talent”.
Królował taniec i śpiew, ale nie zabrakło również akrobacji na desce czy pokazu iluzjonistycznego. Dopisali uczniowie zarówno z klas I-III jak starszych. Każdy wykonawca czarował swoim talentem i charyzmą. Nie zawiodło również jury.
Dobrze znani z telewizji: M. Foremniak, A. Egurrola i A .Chylińska, w których rewelacyjnie wcieliły się uczennice z klas 5a - Barbara Stradomska i Gabriela Palińska oraz z 6a - Julia Gołąb, dla każdego miały ciepłe słowa uznania i mistrzowsko podkreślały to, co w występie było najlepsze. Nie było przegranych. Każdy, kto miał odwagę by wystąpić i podzielić się swoim talentem został doceniony i nagrodzony.
Liczymy, że w przyszłym roku przywitamy wiosnę równie efektownie i popisowo. Organizacją imprezy zajęły się Panie: M. Kania i M. Drobek. Dekoracje przygotowała P. M. Łukawska.