Dnia 05.04.2018roku odbył się w naszej szkole konkurs z okazji Światowego Dnia Zdrowia. W tym roku hasłem przewodnim było ,,Zdrowie dla wszystkich”. Uczestnicy musieli wykazać się wiedzą dotyczącą zdrowia. W rywalizacji brały udział reprezentacje uczniów klas IV-VII. Zwyciężyła grupa z klasy VII a i  VII b, drugie miejsce przypadło uczniom klasy VI b, a trzecie VI c. Dodatkowo wszyscy mogli poczytać i pooglądać ciekawe informacje na temat zdrowego stylu życia. Wiadomości przygotowane przez uczniów klas starszych, zostały umieszczone na okolicznościowej gazetce. Z tej również okazji  kartki z życzeniami dla Pani pielęgniarki oraz rodziców pracujących w Służbie Zdrowia wykonali młodsi koledzy z klasy III d. Organizacją przedsięwzięcia zajęły się Panie: A. Wiatrowska, M. Wyrazik, M. Drop.