Ciężka i wytrwała praca grupy naszych uczniów w bieżącym roku szkolnym zaowocowała zdobyciem tytułów laureatów i finalistów Kuratoryjnych Konkursów Przedmiotowych.
Dwukrotnym laureatem został Filip Walicki uczeń klasy VII a otrzymując zaszczytny tytuł w konkursach: I Wojewódzkim Konkursie z Języka Polskiego (II miejsce w województwie) oraz w V Wojewódzkim Konkursie z Języka Angielskiego (I miejsce w województwie).
W gronie osób wyróżnionych znaleźli się finaliści:
• z języka polskiego: Weronika Bielecka z klasy VII b;
• z języka angielskiego: Weronika Bielecka oraz Anna Krasoń również z klasy VII b;
• z matematyki w II Wojewódzkim Konkursie z Matematyki: Filip Walicki z klasy VII a oraz Mateusz Stępniewski z klasy VII c.

17 kwietnia 2018 r. odbyło się w Kielcach uroczyste podsumowanie konkursów przedmiotowych województwa świętokrzyskiego. Filip Walicki jako dwukrotny laureat otrzymał gratulacje od Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty oraz wyróżniony został dwoma medalami.

Laureatom i finalistom gratulujemy życząc dalszych sukcesów. Jesteście chlubą naszej szkoły!