Nie od dzisiaj wiadomo w naszej szkole ,że wychowankowie Przedszkola Samorządowego Nr 1 w Sandomierzu to jedna z wdzięczniejszych widowni.
Grupa teatralna ‘Drama Club” pod kierownictwem nauczycielki j. angielskiego p. M.Drobek od paru już lat z przyjemnością występuje przed tymi zaangażowanymi odbiorcami. Tym razem przygotowała dla nich coś extra. Wesołą lekcję języka angielskiego z elementami przedstawienia, opartego na popularnym programie edukacyjnym dla dzieci „Lippy and Messy”.
Na scenografię wybrano naturę i cały spektakl miał miejsce w lasku przed szkołą, gdzie do nauki angielskiego wykorzystano naturalne elementy krajobrazu.
W całym przedstawieniu postawiono na interakcję z widzem, więc młoda widownia angażowana była nieustannie w naukę poprzez zabawę, konkursy i rywalizację grupową.
Przedszkolaki znowu zaskoczyły nas pozytywnie. Tym razem świetną pamięcią do słówek i chęcią do nauki. Mamy nadzieję że w przyszłości będą to nasi uczniowie i nie stracą nic ze swego entuzjazmu. Brawo przedszkolaki !!!