Dzień Dziecka w naszej szkole rozpoczął się od ciepłych słów powitania przez Pana Dyrektora mgr W. Goska  uczniów szkoły i złożenia im najserdeczniejszych życzeń z okazji ich święta. Szkolną tradycją stało się, że nauczyciele w ten dzień organizują radosny Dzień Sportu Szkolnego. Wszystkie zaplanowane na ten dzień konkurencje i zabawy miały zachęcić dzieci i młodzież do aktywnego spędzania wolnego czasu. Klasy 1-3 rywalizowały w wesołych zabawach, klasy 4-7 w klasowym torze przeszkód. Tradycyjnie chłopcy z klas 4-7 rozegrali mecz piłki nożnej, a dziewczynki piłki siatkowej. Dzieci w dniu swojego święta miały możliwość skorzystania z barwnych dmuchawców. Uśmiech na twarzach dzieci świadczył  o tym, że Dzień Dziecka był bardzo udany.