Dnia 6 czerwca 2018 r. w Szkole Podstawowej Nr 4 w Sandomierzu odbyło się uroczyste podsumowanie międzyszkolnego konkursu plastycznego pod hasłem ,,Jestem wartościowa/y”. Organizatorem konkursu był Urząd Miejski w Sandomierzu oraz Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Celem konkursu było budowanie poczucia własnej wartości. Uroczyste podsumowanie konkursu oraz wręczanie nagród odbyło się przez Burmistrza Miasta Sandomierza Pana Marka Bronkowskiego Uczniowie naszej szkoły licznie włączyli się w ten konkurs i przygotowali piękne plakaty różnymi technikami.
W kategorii uczniów klas IV-VII: I miejsce - zajęli uczniowie klasy IV d: A. Kownacka, J. Chwiałkowska, J. Podsiadło, H. Bury, A. Kulik
W kategorii klas I-III: II miejsce - zespół w składzie: K. Andzel, A. Płaza, J. Walicka E. Wroczek
III miejsce - W. Goździewska, A. Mazur, M. .Sabat, O. Woźniak
Wyróżnieni to: S. Kwiatek, G. Kwiecień, M. Wiącek, N. Włodarczyk z klasy III a
oraz M. Jarosz, A. Łączkowska, M. Pruś, A. Szczuchniak z klasy III c
Wyróżnieni to uczniowie klasy IV c : L. Wakuluk, W. Zych, J. Sobieniak
Konkurs został przeprowadzony pod kierunkiem nauczycieli: Pani: E. Strzelińskiej, K. Kras, M. Niewiadomskiej, A. Rajkowskiej
Wszystkim laureatom i wyróżnionym serdecznie gratulujemy.