„Oddaj krew! Podziel się życiem”.

W dniu 22 listopada 2018 r. w Sali Rycerskiej Zamku Królewskiego w Sandomierzu odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie plastycznym "Krew Darem Życia". Konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych towarzyszył obchodom jubileuszu 60-lecia Honorowego Krwiodawstw. Jego organizatorem był sandomierski Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża. W konkursowych zmaganiach wyśmienicie spisały się uczennice naszej szkoły.  Amelia Kołodziej z klasy Vc zdobyła I miejsce  zaś Amelia Płaza z klasy IV a otrzymała wyróżnienie. Dziękujemy nagrodzonym uczennicom za ich ogromne zaangażowanie i gratulujemy sukcesu. Opiekunowie Szkolnego Koła Polskiego Czerwonego Krzyża - Panie J. Pytka i E. Frańczak, E. Strzelińska.