Tradycją naszej szkoły jest goszczenie Podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Sandomierzu na bożonarodzeniowych jasełkach, w naszej szkole. Ze względu na pandemię złożenie życzeń odbyło się w innej formie.

W tygodniu poprzedzającym Święta Bożego Narodzenia Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego - A. Kownacka i A. Nowicki wraz z nauczycielami: Panią A. Zawadzką i M. Łukawską odwiedzili Podopiecznych w DPS. Tam spotkali się z grupą Seniorów by złożyć życzenia świąteczne i noworoczne oraz przekazać upominki. Wizycie towarzyszyła przyjemna atmosfera, rozmowy i wspomnienia ze wspólnego kolędowania w szkole. Seniorzy i opiekunowie dziękując za pamięć przekazali również uczniom i nauczycielom życzenia.