Lp. |
Data |
|
Osiągnięcia |
1. |
13.10.2015 r. |
Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny "Multitest" 0rg. Centrum Edukacji Szkolnej |
Wyróżnienie - Filip Walicki - 5a |
2. |
18.11.2015 r. |
Ogólnopolski Konkurs "Meditest" |
V miejsce w kraju - Filip Walicki - 5a |
3. |
01.12.2015 r. |
Ogólnopolski Konkurs Leksykalny "Memory Master" |
Laureat wynik 100% - Filip Walicki - 5a
Laureat II stopnia - Weronka Bielecka - 5b, Anna Krasoń - 5b
|
4. |
16.12.2015 r. |
"ALFIK Humanistyczny" |
Laureat I miejsce w województwie - Filip Walicki - 5a
Wyróżnienie - Julia Łukawska - 4b, Wiktor Dziarek - 4c, Karolina Łukaszek - 4a, Amelia Barszcz - 4b, Wiktoria Forc - 4c, Gabriela Zimnicka - 4a, Julian Baska - 6b
|
5. |
11.01.2016 r. |
Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Krąg" |
I miejsce w kraju - Klaudia Krasoń - 6a Wyróżnienie - Klaudia Kaca - 6 b
|
6. |
12.01.2016 r. |
Ogólnopolska Olimpiada z Matematyki "Olimpus" |
Laureaci: Filip Walicki - 5a, Dawid Gołąbek - 5c, Jakub Chmiel - 6a, Michał Janeczko - 6c |
7. |
04.03.2016 r. |
Ogólnopolski konkurs matematyczny "Galileo" |
Laureat - Filip Walicki - 5a,
Wyróżnienie - Kamil Fularski - 6c
|
8. |
07.03.2016 r. |
Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Galileo" |
I miejsce w kraju: Weronika Bielecka - 5b
III miejsce w kraju: Klaudia Kaca - 6b
|
9. |
17.03 2016 r. |
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Kangur" |
Wynik bardzo dobry - Łabarzewski Bartłomiej - 5a
Wyróżnienie - Gołąbek Dawid - 5c, Janeczko Michał - 6c
|
10. |
12.04.2016 r. |
Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy "Archimedes Plus" |
Laureat - Filip Walicki - 5a
Laureat II stopnia: Anna Krasoń - 5b, Weronka Bielecka - 5b
|
11. |
22.04.2016 r. |
Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny "Ekotest" |
Kategoria wiekowa klasy 5-6:
8 miejsce w kraju - Kaczor Krzysztof - 5b, 18 miejsce w kraju - Weronika Bielecka - 5B
|
12. |
23.04.2016 r. |
Ogólnopolski Konkurs Edukacyjny "Zuch" uczniów klas I-III |
Miejsca w kraju
10 miejsce - Hanna Bury2d, 11 miejsce - Weronika Kuraś, 12 miejsce - Anna Łączkowska - 1c, Aleksandra Kownacka - 2b
|
13. |
24.04.2016 r. |
Ogólnopolski Konkurs Edukacyjny "Zuch" uczniów klas I-III z języka angielskiego |
Miejsca w kraju
Laureat - Kulik Amelia - 2d 9 miejsce - Maja Binko - 2b 14 miejsce - Anna Łączkowska - 1c 15 miejsce - Pietruszka Kacper - 1b
|
14. |
|
Ogólnopolski Konkurs Edukacyjny "Omnibusek" dla klas II |
Laureaci
8 miejsce - Kownacka Aleksandra - 2d 13 miejsce - Bryła Jan - 2b, Kulik Amelia - 2d 14 miejsce - Gołąbek Krystian - 2d
|