16 stycznia 2014 roku odbyły się kolejne zajęcia z cyklu Bajkowej Szkoły. Tym razem dzieci bawiły się na balu u Królewny Śnieżki. Oprócz różnych zabaw tanecznych przedszkolaki musiały wykazać się umiejętnościami plastycznymi poprzez dekorowanie balonów oraz ozdabianie masek przygotowanych przez organizatorów balu. Imprezę prowadziła p. Izabela Zawadzka, która wcieliła się w rolę królewny Śnieżki. Nad całością czuwały panie Anna Zawadzka i Magdalena Łukawska. Bal urozmaicił występ dzieci z zespołu tanecznego ?Ziemi Sandomierskiej?, działającego przy naszej szkole.  Przedszkolakom w pracach plastycznych i zręcznościowych pomagały dzieci z klasy 4B w strojach krasnoludków.
Spotkanie zakończyło się wręczeniem wszystkim uczestnikom balu piernikowych medali uśmiechu. Zadowolone i roześmiane dzieci opuściły szkołę z zapowiedzią uczestnictwa w kolejnym spotkaniu.

p1090424

p1090435

p1090437

p1090439