6 grudnia 2018roku w Szkole Podstawowej nr1 w Sandomierzu odbyły się kolejne zajęcia z cyklu „Bajkowa Szkoła”. Na spotkanie zaprosił dzieci Św. Mikołaj, który zaproponował przybyłym gościom zabawy sportowo-rekreacyjne. Przedszkolaki wesołym okrzykiem przywołały Mikołaja, który wjechał na salę gimnastyczną  rowerowym reniferem. Mikołaj wspólnie z nauczycielami prowadzącymi zajęcia zaprosił dzieci do zabawy. Dopingował przedszkolakom w różnych ciekawych konkurencjach sportowych. Dzieci wykazały się wysoką sprawnością fizyczną. Radości, uśmiechom i wesołym okrzykom  nie było końca. Mikołaj zwycięzcom rozdał drobne upominki, a dzieci zaprosiły go do wspólnego zdjęcia. Mamy nadzieję, że miłe spotkanie na długo zapadnie w pamięci dzieciom i ich rodzicom. Organizatorami imprezy byli nauczyciele: Katarzyna Skotnicka, Katarzyna Majewska, Małgorzata Gajek, Jolanta Rzeźnik, Marcin Sykucki, Jerzy Żyła, Agata Frydryk, Marcin Ogrodnik.