Pierwszy dzień wiosny nasza szkoła przywitała na zielono. Samorząd Uczniowski przygotował konkurs pod hasłem ?zielono mi? ,w którym wszystkie klasy miały szansę zaprezentować swoją kreatywność i pomysłowość w przebraniach jak najbardziej zielonych. Oceniana była oryginalność i jak najliczniejsze zaangażowanie klasy. Oczywiście nie zawiodły nas przede wszystkim klasy najmłodsze, gdzie prawie każdy uczeń postarał się by wyglądać i zielono i oryginalnie. Chociaż i starsi wykazali się inwencją i zaangażowaniem.
Najbardziej ?zielone? okazały się klasy III b i V b. Gratulujemy !
Tego dnia również klasy młodsze witały wiosnę ze swoimi wychowawczyniami bawiąc się i grając. Były i zwierzaki z balonów i szukanie słodyczy pochowanych w jajkach, wszystko oczywiście w kolorze zielonym. Mimo, że pogoda w tym dniu nie była wiosenna, to uczniom dopisywał humor, przede wszystkim mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy.