Tradycją naszej szkoły są spotkania uczniów i nauczycieli z mieszkańcami Domu Pomocy Społecznej. W dniu 19 grudnia gościliśmy również grupę mieszkańców.
Na wstępie obejrzeli oni program artystyczny o tematyce bożonarodzeniowej, przygotowany przez uczniów, naszej szkoły.
W dalszej części Pani dyrektor A. Zawadzka złożyła zebranym świąteczne i noworoczne życzenia, po czym wszyscy zasiedli do wspólnego poczęstunku. Na zakończenie uczniowie wręczyli gościom przygotowane przez siebie upominki. Miła i rodzinna atmosfera wprowadziła wszystkich w świąteczny nastrój. Program artystyczny i spotkanie przygotowali nauczyciele: s. M. Dudek, ks. P. Niewrzałek, E. Frańczak, M. Łukawska, A. Rajkowska, E. Rutkowska, A. Bartosz.