12 stycznia 2017 roku w ramach cyklu spotkań ?Bajkowa Szkoła? odbyły się zajęcia z języka angielskiego ?English is fun!?. Przewodnim tematem spotkania było życie na wsi. Przybyłe dzieci w scenerii wiejskiego podwórka miały możliwość uczestniczenia w zabawach leksykalnych, muzycznych oraz ruchowych doskonalących umiejętności językowe. Projekcja bajki pozwoliła dzieciom w pełni zaadoptować się w atmosferę życia na wsi. Atrakcją spotkania było wykorzystanie tablicy integracyjnej służącej do przeprowadzenia gry leksykalnej.
W ostatniej części zajęć dzieci wykonały prace plastyczne w postaci pacynek przedstawiających zwierzęta mieszkające na wsi.
Wspólnie spędzony czas upłynął w bardzo miłej, przyjaznej atmosferze. Mamy nadzieję, iż godzinna przygoda z językiem angielskim będzie miłym wspomnieniem zarówno dla dzieci jak i ich rodziców.
Zajęcia zostały przygotowane przez nauczycieli języka angielskiego Panie: M. Kania, M. Drobek oraz M. Wojtoń.