W dniu 18 stycznia 2017 odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród laureatom szkolnego konkursu plastycznego pt. ,, Pomóż ptakom przetrwać zimę?, którego inicjatorem był opiekun SKLOP. W uroczystości wręczania nagród obecny był przedstawiciel Podkarpackiego Oddziału LOP - p. Janusz Wepsięć. Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem do udziału w konkursie zaangażowało się 76 uczniów z klas I-III, których prace wpłynęły do organizatora. Nadmienić należy, że każdy uczestnik konkursu otrzymał symbolicznie zakładkę. Spośród otrzymanych prac jury w składzie p. Kinga Kras, p. Bożena Nowacka, p. Małgorzata Pracało oraz v-ce prezes Podkarpackiego Oddziału LOP wybrało 18 prac przygotowanych różnymi technikami.
Laureatami konkursu zostali:
Jacek Kossak - kl. I b
Antonina Mazur - kl. II a
Agata Nasternak - kl. II b
Aleksandra Szczuchniak - kl. II c
Marika Tomaszewska - kl. III a
Amelia Kołodziej - kl. III c
Maria Baska - kl. I a
Maja Cebula - kl. I a
Maja Sabat - kl. II a
Michalina Piorun - kl. III a
Lena Wakuluk - kl. III c
Julia Chwiałkowska - kl. III d
Mateusz Andrzejak -kl. I b
Amelia Płaza - kl. II a
Julia Rewera - kl. II b
Małgorzata Pruś - kl. II c
Joanna Koprowicz - kl. II d
Wiktoria Magosa - kl. III c
Wszystkim laureatom oraz autorom prac gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie w przygotowanie swoich dzieł.