Dnia 26 lutego w naszym mieście odbywały się obchody ku czci ?Żołnierzy Wyklętych?. Uroczystości rozpoczęły się mszą świętą w kościele pod wezwaniem Św. Józefa. Następnie zebrani przemaszerowali na cmentarz katedralny. Przy symbolicznej mogile ppłk Antoniego Wiktorowskiego ?Kruka?- żołnierza Armii Krajowej wszyscy wysłuchali oficjalnych przemówień Pana: Marka Kwitka - Posła na Sejm, Burmistrza Miasta - Marka Bronkowskiego i dowódcy Batalionu Radiotechnicznego w Sandomierzu. Przybyłe delegacje złożyły kwiaty i znicze przy symbolicznej mogile.
Naszą szkołę reprezentowali przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego i Gromady Zuchowej pod opieką nauczycieli - Pań: M. Kiliańskiej, M. Pracało i M. Wojtoń.