Dnia 21 marca w ramach szkolnych obchodów Dnia Wiosny odbył się finał konkursu plastycznego pt: „Witaj Wiosno”. Konkurs skierowany był do uczniów klas I-III celem, którego było rozwijanie umiejętności plastycznych oraz wyzwalanie w najmłodszych inwencji twórczej. Spośród ponad 60 prac plastycznych wykonanych niezwykle ciekawymi technikami - wyłoniono 9 laureatów I, II, III miejsca. Dodatkowo przyznano 16 wyróżnień. Każdy nagrodzony i wyróżniony uczeń otrzymał pamiątkowy dyplom oraz nagrody w postaci breloczków, kalendarzy i kolorowych ołówków. Atrakcją dla znakomitych autorów prac były również balony zwierzaki, które cieszyły się ogromnym powodzeniem. Wszystkim laureatom, wyróżnionym i autorom prac serdecznie gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie w wykonanie niezwykle kreatywnych, pełnych dziecięcego wdzięku prac plastycznych.
Organizatorami konkursu były Panie: K. Drobiazg i K. Kras.