Dnia 21.04.2017 r. uczniowie klasy integracyjnej IVa oraz Vd pod opieką Pań: M. Kani, E. Klimczak oraz J. Kotowskiej uczestniczyli w warsztatach terapii zajęciowej w Sandomierzu. Celem spotkania było prowadzenie wspólnych zajęć warsztatowych dzieci z osobami niepełnosprawnymi, rozwijanie empatii i tolerancji oraz rozwijanie umiejętności plastycznych i technicznych.
Dzieci podzielone zostały na trzy grupy. Każda z grup wykonywała inny rodzaj prac. Uczniowie mieli okazję pracować w pracowni witrażowej, ceramicznej oraz plastycznej. Zajęciom towarzyszyła miła i przyjazna atmosfera. Uczniowie wykonywali prace z ogromnym zapałem i zaangażowaniem. Wykonane dzieła były oryginalne i kreatywne. Efekty pracy naszych dzieci podziwiać będzie można podczas wernisażu organizowanego przez Stowarzyszenie na Rzecz Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „TRATWA”.