Dnia 29.09.2017 r. uczniowie klasy integracyjnej Va, VId oraz uczennica klasy VII a, pod opieką Pań: Moniki Kani, Edyty Klimczak oraz Joanny Kotowskiej uczestniczyli w zajęciach plastycznych zorganizowanych w WTZ „TRATWA” w Sandomierzu. Ich celem było wykonanie wspólnych prac razem z osobami niepełnosprawnymi, rozwijanie empatii i tolerancji oraz rozwijanie umiejętności plastycznych i technicznych. Nasi uczniowie podzieleni zostali na trzy grupy, z których każda wykonywała inny rodzaj prac. Dzieci miały okazję pracować w pracowni witrażowej, ceramicznej oraz plastycznej. Wszystkie prace były tematycznie związane ze Świętami Bożego Narodzenia. Zajęciom towarzyszyła miła i przyjazna atmosfera. Swoje dzieła artystyczne wykonywali z ogromnym zapałem, zaangażowaniem i oryginalnością. Efekty pracy naszych dzieci podziwiać będzie można podczas Wernisażu Bożonarodzeniowego organizowanego przez Stowarzyszenie na Rzecz Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „TRATWA”.