Pomimo trudnego czasu, postanowiliśmy się nie poddawać i kontynuować tradycję corocznej imprezy wzorowanej na popularnym programie telewizyjnym „ Mam Talent”. W innych okolicznościach i zmienionej formie jednak uczestnicy, i tym razem, dopisali . W tym roku dostarczyli krótkie filmiki prezentujące ich talenty. Musieli , przy tym, wykazać się również kreatywnością i pomysłowością. Podziwialiśmy śpiew, grę na gitarze, fortepianie i perkusji. Nie zabrakło umiejętności sportowych i tanecznych. Jury miało naprawdę trudne zadanie.

Miejsca przyznawane były w dwóch kategoriach wiekowych. Klasy I-III i IV-VIII.

Klasy I-III

I miejsce

Yana Kizyma IIIa

Bartosz Płaza IIb

Szymon Kwietniewski IIa

II miejsce

Stanisław Lutomski IIIb

Zuzanna Chałupczak IIIa

Aleksandra Chara Ia

III miejsce

Hanna Hajduk Ia

Kacper Chudziak Ia

Kornelia Domańska IIIb

Klasy IV-VIII

I miejsce: Maria Kapsa VIIIa

II miejsce: Antonina Mazur VIa

III miejsce: Małgorzata Dziura IVb, Emilia Kania i Maja Lutomska VIb

Osoby odpowiedzialne za organizację – Panie: M. Kania i M. Drobek.