Już po raz drugi Przegląd Kolęd został przeprowadzony w wersji on-line. Wychowawcy klas 1-3 wyłonili uczniów uzdolnionych muzycznie do udziału w wydarzeniu.

Dzieci przygotowały i nagrały z rodzicami dowolną kolędę i przesłały do organizatorów Przeglądu. Jury nagrodziło najlepsze nagrania i przygotowało nagrody i dyplomy dla dzieci, które zostały rozdane na podsumowaniu Przeglądu Kolęd 14.01.2022r.

Laureaci:

1 miejsce - Sandra Śliwińska – kl. 2a

2 miejsce - Maria Nieroda – kl. 1c

                   Wiktoria Maciąg – kl. 1a

3 miejsce Szymon Kwietniowski – kl. 3a

                   Wojciech Kwietniowski – kl. 1a

Wyróżnieni:

1. Zofia Pacholczak – kl. 1b

2. Wiktoria Gawron – kl. 1b

 

Organizatorzy XXII Przeglądu Kolęd i Pastorałek serdecznie dziękują uczniom klas 1-3, nauczycielom i rodzicom za przygotowanie oraz przesłanie nagrań kolęd i pastorałek. Gratulujemy wszystkim uczestnikom. Organizacją zajęły się Panie: B. Lipiec, S. Lipczyńska oraz siostra M. Dudek.