W dniu 25 kwietnia 2022 r. w sali konferencyjnej OMEGA w Centrum Kongresowym Targów Kielce odbyła się uroczystość podsumowująca Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego w roku szkolnym 2021/2022. Na Galę Laureatów została zaproszona uczennica naszej szkoły Aleksandra Szczuchniak z klasy 7c, która została laureatką III Wojewódzkiego Konkursu z Biologii.

Olu jesteśmy dumni z Twoich osiągnięć i gratulujemy tytułu laureata.

Gratulacje należą się również uczniom, którzy otrzymali tytuł finalisty III Wojewódzkiego Konkursu z Geografii - finalistką została Aleksandra Grzesik z klasy 8a. Natomiast tytuł finalisty IX Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego uzyskał Filip Mazurek z klasy 8c.

Duże brawa dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Sandomierzu oraz ich opiekunów Pani Jolanty Pytki, Witolda Aleksandrowicza oraz Marty Drobek.